Apie mus


UAB „Pumpas“ profesionalias valymo priemones Lietuvos rinkoje tiekia nuo 2000-ųjų metų. Esame šių pasaulyje gerai žinomų gamintojų oficialūs atstovai: "Rekola Oy Trolley Systems“ (Suomija), "Kleen Purgatis“ (Vokietija),  "IPC Euromop“ (Italija) , "Badertscher“ (Šveicarija), "Amano Pioneer Eclipse“ (JAV),  "Kitchen Master" (Didžioji Britanija), "Stadsing" (Danija) ir kt. Minėtų įmonių kokybės sistemos yra sertifikuotos pagal tarptautinių kokybės standartų ISO 9003, ISO 9001, aplinkos apsaugos sistemos standarto ISO 14000 reikalavimus bei kitus standartus, patvirtinančius, kad prekės atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

Mūsų valymo priemones bei įrenginius naudoja ir profesionalias valymo paslaugas teikiančios įmonės, ir įmonės, turinčios savo valytojus (biurai, viešbučiai, sanatorijos, ligoninės, teatrai ir t.t.). Tačiau didelę dalį gaminių galima naudoti ne tik profesionaliai, bet ir buityje.

Šiame tinklapyje pateikiame tik dalį to, ką galime pasiūlyti iš didžiulio prekių asortimento.

Kviečiame bendradarbiauti valymo įmones, įmones, turinčias savo valytojų, gamybos, prekybos įmones ir kt. Sudarius sutartis, taikome nuolaidas, konsultuojame, apmokome, nemokamai pristatome prekes.

Jei ieškote prekių buičiai, Jums geriausiai padės šis tinklapis. Žinoma, visuomet galite kreiptis į mus tiesiogiai: klauskite, ir mes padėsime išspręsti kilusias problemas.

Dėkojame už apsilankymą!